,,TT-Line“ – naujas Klaipėdos konteinerių terminalo (KKT) partneris

Nuo sausio 27 d. iš Klaipėdos konteinerių terminalo kursuos ,,TT-Line“ linijos keltas ,,Marco Polo“.

KKT tapo ,,TT-line“ partneriu vystant ro-ro liniją tarp Treleborgo (Švedija) uosto ir Klaipėdos.

Pastarieji du mėnesiai KKT buvo ypatingai intensyvūs, per šį trumpą laiką  įmonė  savo naujajam partneriui   įrengė šiuolaikišką keltų terminalą su moderniu biuru, keleivių sale ir ro-ro krovinių aikštele.

Keltas „Marco Polo“ pritaikytas gabenti autotransportą su kroviniais ir keleivius. Jame yra trys krovinių deniai, o viršutiniuose įrengtos 78 kajutės keleiviams, pramogų ir poilsio erdvės. Šis „TT line“ keltas iš viso gali gabenti iki 140 puspriekabių ir 215 keleivių.

Planuojama, kad ,,Marco polo” plauks į Treleborgą tris kartus per savaitę, o ateityje ir dažniau.

1994 m. KKT savo veiklą uoste pradėjo kaip ro-ro terminalas, tad sukaupta didele krovinių aptarnavimo patirtimi šiandiena gali dalintis su naujuoju partneriu.

„Malonu, kad mūsų senasis terminalas atgimsta kaip modernus kroviniams ir keleiviams skirtas jūrų transporto kompleksas. Investuota nemažai lėšų, kad jis būtų atnaujintas pagal šiuolaikinius standartus, esame pasiryžę kartu su „TT-Line“ teikti aukštos kokybės paslaugas krovinių vežėjams ir keleiviams“, – teigia „Klaipėdos konteinerių terminalo“ generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

KKT yra įsikūrusi pietinėje Klaipėdos uosto dalyje, tad, dėl ,,TT-Line” linijų plukdomų krovinių nukreipimo į šią uosto dalį, tikimasi, kad miesto centre ir gyvenamuosiuose rajonuose ženkliai sumažės sunkiojo transporto srautai  ir aplinkos tarša.Visos naujienos