,,Tarptautinės logistikos centras“ (TLC) atnaujino savo logotipą

Šiemet, veiklos 10-metį švenčianti KTG logistikos įmonė TLC atnaujino vizualinį identitetą bei internetinį puslapį.

Spartus veiklos augimas, konkurentų veiksmai  įpareigoja atsakingiau žiūrėti ne tik į verslo procesus, bet ir į tai, kaip įmonė save reprezentuoja klientams.

„Turime ambicingų plėtros planų, tad norime, kad mus pristatantis logotipas atspindėtų šiandieninius mūsų veiklos principus ir vertybes, turėtų išskirtinumą. Tad pokyčiams tiesiog pribrendome. Naujame logotipe dominuojančios raidės TLC – yra įmonės pavadinimo trumpinys. Raudona spalva perteikia kompanijos vertybes: veržlumą, lankstumą, patirtį  bei nuolatinį tobulėjimą. Naudojamas simbolis atspindi strategines veiklos kryptis, susijusias su laivų agentavimo paslaugomis bei krovinių frachtavimu.“ – sakė direktorius T. Tupikas.

Atnaujintoje interneto svetainėje www.tlclogistics.lt įvardinami pagrindiniai įmonės tikslai, veiklos principai. Pristatoma komanda, kuri visada pasirengusi teikti profesionalius sprendimus pagal individualius klientų poreikius.

2017 m. TLC tapo dienraščio „Verslo žinios“ organizuojamo sparčiausiai augančių smulkaus ir vidutinio verslo įmonių konkurso prizo „Gazelė“ savininke.   Tai puiki motyvacija nemažinti apsukų.

Įmonės logotipo atnaujinimas – vienas iš veiksmų, prisidėsiančių prie strateginių plėtros tikslų įgyvendinimo.Visos naujienos