Skirta parama LSOK bendruomenei

KTG palaiko ir aktyviai remia su vaikų fiziniu aktyvumu susijusias sportines, pramogines bei poilsines veiklas.

Šiais metais ypatingą dėmesį skyrėme vaikų su įgimtais intelekto sutrikimais laisvalaikiui. Bendradarbiaujant su Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto (LSOK) vadovybe buvo sutarta paremti irklavimo sporto šaką ir  padovanoti specialiųjų poreikių vaikams 10 baidarių, o taip pat KTG lėšomis organizuoti savaitės laiko trukmės stovyklą prie Baltijos jūros.

Pasak LSOK direktorės Daivos Dabrilienės KTG prisidėjimas prie vaikų su intelekto sutrikimais  aktyvumo skatinimo yra labai svarbus.

,,Mūsų atletai iki šiol  treniravosi skolintomis baidarėmis. Dabar turėsime savo, tai supaprastina treniruočių procesą. Galime treniruotis, kada yra patogu. Baidarės paskirtos Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklai ir ,,Šeduvos‘‘ gimnazijai, specialiojo ugdymo skyriui. Irklavimas –  puiki priemonė ir rekreacijai aktyviam poilsiui. Rengiamės dalyvauti Erasmus irklavimo projekte bei dalyvauti SO pasaulio žaidynėse, turnyruose bei organizuoti 2 irklavimo čempionatus Lietuvoje. Planuojame (svajojame) surengti Europos ar Baltijos regiono čempionatus,, – planais dalinosi p. Daiva.

Vasaros stovykla 06.30 – 07.07 d. vyko Pervalkoje, kur smagiai ir jaukiai šurmuliavo per dvidešimt LSOK auklėtinių ir jų treneriai.

,,Tai nuostabi patirtis, vaikai grįžo pakylėti. Puiki vieta, skanus maistas, supratingi, geranoriškai šeimininkai, geros sąlygos treniruotėms, dviračių žygis, ryto mankštos, vakariniai pasivaikščiojimai, nauji draugai, bendri žaidimai, pokalbiai, himno giedojimas, maudynės jūroje… Dalis vaikų pirmą kartą prie jūros, pirmą kartą stovykloje. Jiems, tai didelė patirtis: galimybė ugdytis poreikį kultūringo, aktyvaus poilsio; pamatyti Neringos unikalų kraštovaizdį; bendrauti ir bendradarbiauti , ypatingai svarbu – socializuotis. Vaikai tikrai labai labai laimingi. Kitas svarbus momentas – rengiamės SO pasaulio žiemos žaidynėms Švedijoje 2021 metais. Daug bėgiojome sniegbridžiais paplūdimyje. Išryškėjo lyderiai, kurie galimai papuls į rinktinę. Motyvacijos skatinimas aktyviai sportuoti, tai dar vienas šios stovyklos tikslų,, – patirtimi džiaugėsi LSOK vadovė.

 

KTG nuoširdžiai dėkoja  už pagalbą įgyvendinant  paramos projektą kartu su LSOK:

– profesionaliam irkluotojui Vytautui Vaičikoniui už konsultacijas ir pagalbą parenkant, specialius vaikų poreikius atliepiančias, baidares ir kitą įrangą saugiam plaukiojimui.

–  Kayakshop.lt pardavimų vadovui Karoliui Vaičiukui už palaikymą ir laiku pristatytas baidares ir kitą įrangą.

– ,,Vila Baldininkas‘‘ savininkams Laimonui ir Eglei Obolevičiams už jaukų priėmimą ir nuoširdų rūpestį stovyklautojais.

Nuolat  siekiame prisidėti prie vaikų užimtumo problemų sprendimo. Palaikome įvairias vaikų sportinio aktyvumo skatinimo iniciatyvas ir tikime, kad  mūsų skiriama parama pasiekia tuos vaikus, kuriems jos labiausiai reikia.Visos naujienos