Bendradarbiaujame su verslo banku „OP Corporate Bank” dėl investicijų Klaipėdoje

Susitarėme dėl 14,7 mln. Eur paskolos. Finansavimas bus skirtas mūsų investicinio plano įgyvendinimui, įsigyjant naują techniką – kranus. 

Planuojamos investicijos skirtos dar labiau didinti krovos efektyvumą vienoje iš  valdomų įmonių – Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB.

Už numatytas investicijas bus perkami 2 STS tipo kranai iš Suomijos bendrovės „Konecranes“. Naujieji kranai pakeis senuosius du, iki šiol naudotus, ir bus skirti konteinerių krovai iš laivo į krantą, taip pat bus draugiški gamtai, nes krovos procesuose naudos elektrą.

„Džiaugiamės sėkmingu ilgalaikiu bendradarbiavimu su „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialu. Uosto krovos verslas reikalauja nuolatinių didelių investicijų į ilgalaikį turtą, o patikimas finansinis partneris šiuos rūpesčius ženkliai palengvina“, – sako mūsų „Klaipėdos terminalo grupės“ finansų vadovas Vytautas Pikturna.

„Pasaulinės laivybos tendencijos lemia tai, kad į terminalą ateina vis didesni laivai. Pagrindinis terminalo klientų – laivybos linijų – reikalavimas yra kuo spartesnis laivų aptarnavimas, jos suinteresuotos, kad laivai uoste praleistų kuo mažiau laiko. Norint išlaikyti mūsų bendrovės konkurencingumą, investuojame į terminalo technikos atnaujinimą“, – sako valdomos įmonės Klaipėdos konteinerių terminalas, generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

Pasak V. Šileikos, prieš 5 metus buvo investuota į tokio pačio tipo du naujus STS kranus, kuriuos pagamino ir į terminalą pristatė kompanija „Konecranes“.

Naujieji kranai iš Suomijos „Konecranes“ gamyklos į Klaipėdą bus pristatyti šių metų II-ąjį ketvirtį.

 Visos naujienos