KTG akcininko Zigmo Petrausko šeima prisideda prie paramos medikams

Gegužės mėnesį Kauno klinikas pasieks dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas ,,Bio – med TV-100’’.

“Reaguodami į nepaprastą situaciją, dramatiškai plečiantis sergančiųjų COVID – 19 skaičiui,  turime susivienyti ir parodyti solidarumą bei vieningumą“ –  teigia Z. Petrauskas.

Šiuo metu gydymo įstaigose trūksta ne tik būtiniausių apsaugos priemonių, tačiau ir specialios įrangos, kuri suteiktų vilties gyventi ir padėtų sunkiems ligoniams pasveikti.

Konsultuodamiesi su  UAB ,,Evomeda“ specialistais bei ,,LSMU ligonine Kauno klinikomis’’ KTG užsakė dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatą, kuris  pritaikytas dirbtinei plaučių ventiliacijai visoms amžiaus grupėms. Įranga skirta naudoti intensyvios terapijos skyriuose ir visų rūšių transporte, invazinei ir neinvazinei plaučių ventiliacijai.

Ši gyvybiškai svarbi aparatūra bus padovanota ,,LSMU Kauno klinikoms“.  Amerikiečių gamybos aparato vertė siekia ~20 tūks. eurų.

KTG yra socialiai atsakinga įmonė, kuri skyrė finansinę paramą  Andriaus Tapino iniciatyvai ,,Laikykitės, medikai!” . Taip pat  bendradarbiauja su LSOK, labdaros ir paramos organizacija ,,Maisto bankas‘‘ ir kitomis visuomeninėmis organizacijomis.Visos naujienos