Klaipėdos konteinerių terminalas (KKT) prisideda prie Klaipėdos universiteto ateities fondo veiklos

KKT direktorius Vaidotas Šileika ir Klaipėdos universiteto (KU) ateities fondo direktorius Vytautas Adomaitis pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Fondo veiklai plėtoti KKT skyrė ženklią paramą.

  „Tikime, kad būdami vieningi su mokslo bendruomene prisidėsime prie visapusiškos Klaipėdos universiteto pažangos.“- sako V. Šileika.

KKT jau ne vienerius metus aktyviai bendradarbiauja su KU ir kitomis Vakarų regiono mokslo įstaigomis, ruošiančiomis specialistus darbui uoste ir kuriančiomis technologines inovacijas uosto įmonėms.  Tuo pačiu KKT specialistai noriai dalinasi sukauptomis žiniomis ir patirtimi vesdami paskaitas studentams, siejantiems savo karjerą su Klaipėdos jūrų uostu. O norintiems iš arti susipažinti su konteinerių terminalo bei ro-ro ir generalinių  krovinių terminalų veikla yra organizuojamos atvirų durų dienos, galima atlikti praktiką įmonėje.

,,Džiaugiamės, prisijungę prie KU ateities fondo iniciatyvos. Būdami tvarus ir socialiai atsakingas verslas matome prasmę ir ilgalaikę naudą investuojant į uostamiesčio mokslo bendruomenės žinias ir pažangą. Apjungus verslo ir fondo jėgas galime kryptingai ugdyti uostų veikloje ir laivyboje  šiuo metu aktualių ir svarbių profesijų specialistų    kompetencijas bei gebėjimus, pritraukti  talentingus dėstytojus ir mokslininkus, prisidėti prie įvairių mokslinių tyrimų ir projektų. Suprantame, kokybiškų  studijų svarbą.“– teigia KKT vadovas.

Jis pažymi, kad KKT investicijos į mokslą ir talentų skatinimą yra neatsiejamos nuo nuoseklios įmonės verslo plėtros, o Klaipėdai yra gyvybiškai svarbu kurti stiprią akademinę bendruomenę, auginančią aukštos kvalifikacijos specialistus, savo žiniomis, idėjomis ir darbu prisidėsiančius prie sėkmingo Klaipėdos uosto veiklos vystymo.Visos naujienos