ALIA verslo centras atveria duris

Simboliškam pastato įžiebimui kovo 10 d. pasirinkta neatsitiktinai.

Antradienį vakare Raudondvario plente duris atvėrė A+ energinės klasės verslo centras ALIA. Šios išskirtinės Kauno vietos rekonstrukcijos projekto autoriai, užsakovai ir rangovai džiaugsmingai paminėjo darbų pabaigą.

,,Kovo 10 d. atidarymui pasirinkta neatsitiktinai. 30-ojo Nepriklausomos Lietuvos gimtadienio išvakarėse simboliškai pastatą įžiebėme vėliavos spalvomis, norėdami pasveikinti Kauną ir visą Lietuvą su gimtadieniu! Tikiuosi, ALIA bus ryškus taškas Kauno, o gal ir visos Lietuvos verslo žemėlapyje“, – sako KTG direktorė Ramunė Venslauskienė.

Žvelgiant iš šalies gali atrodyti, kad verslo centro ALIA statybos darbų eiga niekuo neišsiskyrė nuo analogiškų biurų pastatų statybos.  Tačiau tai klaidingas įspūdis, nes šio pastato rekonstrukcija, anot dirbusių specialistų, buvo ypatingas procesas ir truko rekordiškai trumpą laiką, vos vienerius metus.

Pastate naudoti patys moderniausi inžineriniai sprendimai, kurių įgyvendinimas tapo ne mažu iššūkių  projekto rangovams UAB ,,NAVA LT“.

ALIA verslo centras, tai kruopštaus darbo ir atsakingo, prie projekto dirbusios komandos, požiūrio rezultatas.  Pastate išsaugota harmonija tarp natūralios gamtos ir modernios architektūros bei sukurta išskirtinė erdvė įsikursiančiam bendruomeniškam ir atsakingam verslui.

Čia bus kuriama ir ,,Klaipėdos terminalo gurpės“ istorija.Visos naujienos