Tęsiama graži, ypatingų vaikų vasaros sporto stovyklos tradicija

Šiais metais Lietuvos specialaus olimpinio komiteto (LSOK) vaikų vasaros sporto stovykla sugrįžo į Pervalką.

Kuršių Nerija stovyklautojus pasitiko vasariškais orais, žemuogių pievelėmis, žydinčių liepų aromatu ir  šilta jūra. Ilgai lauktas sugrįžimas džiugino ir trenerius, ir sportininkus. ,,Baldininko” viloje sportininkus pasitiko rūpestingi šeimininkai Eglė ir Laimonas Obolevičiai, kurie rūpinosi stovyklautoju maitinimu bei gera nuotaika.

Stovykla buvo skirta specialių poreikių turintiems atletams, intensyvioms treniruotėms bei fiziniam pasirengimui. LSOK rinktinės nariai ruošiasi Specialiosios Olimpiados žiemos žaidynėms, kurios vyks kitų metų sausio mėnesį Kazanėje. Be fizinio pasirengimo ir sniegbridžių treniruočių, sportininkai žaidė krepšinį, važinėjosi riedučiais, žaidė bočią.

Likusysis laikas nuo treniruočių buvo skirtas aktyviam poilsiui. Maudynės jūroje, išvykos į Juodkrantę, pėsčiųjų žygiai, pasiplaukiojimas laivu bei dviračių žygis į Nidą.  Nepamirštamas ir talentų vakaras. Nustebino, kiek daug vaikų puikiai  šoka ir dainuoja.

Atsisveikindami dėkojome vieni kitiems už bendrystę, gerai praleistą laiką ir  tik išdavikės ašaros atskleidė jausmus ir praleisto stovykloje laiko vertę vaikams.

KTG  kartu su   Petrauskų labdaros ir paramos fondu „AGeRa“ draugystę su LSOK pradėjo 2019 m., tad viliamės, kad kartu pradėti darbai padės kurti gražesnę ir laimingesnę aplinką ypatingiems vaikams, skatins juos tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų ir aukštumų sporte.

 Visos naujienos