,,Tarptautinės logistikos centras” (www.tlclogistics.lt) tapo logistikos tinklo PANGEA asocijuotu nariu

Nuo šiol logistikos paslaugas teikianti įmonė yra oficialus tinklo atstovas Lietuvoje.

TLC prisijungė prie PANGEA logistikos tinklo, kad pagerintų krovinių pervežimo sprendimus savo klientams.  Pasinaudojant tarptautinių partnerių patirtimi ir specifinėmis žiniomis vietinėse rinkose bus galima operatyviau parinkti krovinių gabenimo maršrutus (vandens, oro, kelių transportu ar geležinkeliais), užtikrinti saugiausius, efektyviausius ir ekonomiškai naudingiausius logistikos sprendimus kiekvienam kroviniui.

,,Tapti PANGEA LOGISTICS NETWORK  dalimi buvo strateginis sprendimas, kadangi mums, kaip ir mūsų klientams, yra labai svarbu turėti patikimus partnerius. PANGEA vienija logistikos profesionalus visame pasaulyje, tad būdami tarptautinio tinklo dalimi, tapsime ne tik lankstesni bei greitesni, tačiau ir tobulėsime kaip logistikos specialistai. ,,Tarptautinės logistikos centras” (www.tlclogistics.lt) yra pirmoji lietuviška krovinių ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė, kuri tapo šio tinklo nare. Buvimas tarptautinio tinklo dalimi suteikia reikiamą impulsą mūsų veiklai, tampame konkurencingesni pasaulinėje rinkoje.“- teigia įmonės vadovas  J. Kairys.

PANGEA logistikos tinklas (http://pangea-network.com) vienija aukščiausio lygio nepriklausomus ekspeditorius, kurie vykdo savo veiklą visuose pagrindiniuose oro ir jūrų uostose visame pasaulyje. Tinklas atstovaujamas daugiau kaip 95 šalyse, daugiau nei  400 vietinių biurų, kuriuose dirba daugiau kaip 10 000 kvalifikuotų darbuotojų, kiekvieną dieną pasiruošusių pateikti profesionalius krovinių gabenimo sprendimus.

 Visos naujienos