,,Tarptautinės logistikos centras” (www.tlclogistics.lt) paminėjo veiklos jubiliejų

10-mečio šventėje gausus būrys svečių.

Rugsėjo 21 d. vakarą Kaune buvo iškilmingai atšvęstas 10-sis ,,Tarptautinės logistikos centro” (www.tlclogistics.lt) veiklos jubiliejus. Svečius pasitiko klasikinės muzikos skambesys, o  viso renginio metu pasinerti į stebuklų šalį svečius kvietė talentingasis iliuzionistas Mantas Wizard.

„Labai džiaugiamės, kad į šią gražią šventę pavyko sukviesti didelį būrį klientų, kuriems galėjome asmeniškai padėkoti už ilgametį bendradarbiavimą ir pasitikėjimą mūsų įmone. Klientai, tai ne tik paslaugų pirkėjai jie – mūsų verslo partneriai, todėl siekiame atsižvelgti į kiekvieno individualius poreikius ir pasiūlyti ne konkrečią paslaugą, bet kompleksinį sprendimą. Siekiame kurti ilgalaikius ryšius paremtus pasitikėjimu, supratingumu, tad džiaugiamės galėdami kartu ir dirbti, ir leisti laisvalaikį.“, – sakė direktorius Justas Kairys.

Renginio metu įteiktos padėkos ,,Tarptautinės logistikos centro“ darbuotojams.

,,Sunku būtų ir suskaičiuoti kiek iššūkių buvo įveikta siekiant būti ten, kur įmonė yra  šiandiena. Didžiuojuosi, kad per 10 veiklos metų subūrėme stiprią profesionalų komandą ir kasdien dirbame tam, kad klientams suteiktume kokybiškas logistikos paslaugas.“- džiaugėsi J. Kairys.

Ambicingi ,,Tarptautinės logistikos centro“(www.tlclogistics.lt) ateities planai.

,,Įmonės plėtros planus diktuoja patys klientai. Kasmet pastebime, kad galime savo klientams pasiūlyti vis daugiau papildomų paslaugų iš vienų rankų, taip taupydami jų laiką ir išlaidas, skirtas krovinių pervežimui.  Taip pat turime didelę ambiciją vystyti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, pritraukiant tarptautinius klientus.“, – planais dalinosi J. Kairys.

 Visos naujienos