Pasirašytas 2000 kv.m. biuro nuomos sandoris

Klaipėdos terminalo grupė (toliau KTG) pirmąjį šių metų pusmetį baigė sėkmingais biuro patalpų nuomos sandoriais vystomame verslo centre ALIA, Kaune.

Šiuo metu iš viso ~4800 kv.m. nuomojamo ploto verslo centre išnuomota ~3360 kv.m. , arba ~69 proc. ploto.

„Pasirinkta pastato nuomos strategija, nuomoti patalpas aukštais, jų neskaidant – pasiteisino. Šis mūsų projektas yra finansuotas KTG lėšomis, todėl turime didesnę laisvę rinktis mums tinkamus, patikimus nuomininkus, o taip pat turime galimybę neskubėti skaidyti patalpų smulkiomis erdvėmis. Esame lankstesni derybose su klientais negu kiti dideli NT projektų vystytojai.“, – teigia Ramunė Venslauskienė, KTG direktorė.

,,Karantino laikotarpis nesustabdė užklausų ir susidomėjimo ant Nemuno kranto įsikūrusio aukščiausios klasės verslo centro patalpomis, priešingai prieš pandemiją plėtrai apsisprendusios įmonės turėjo daugiau laiko ir galimybių įvertinti visas galimas rizikas bei finansus prieš sandorius.“ – sako KTG marketingo vadovė Kristina Avyžė.

ALIA verslo centro patalpos yra nuomojamos jau įrengtos ,,open office“ principu. Išskirtinumas – patalpų aukštis, kuris siekia ~3,70 m. Patalpose sumontuotos aukštos kokybės vokiškos pakeliamos grindys,  esant poreikiui leidžiančios nuomininkams operatyviai suskaidyti erdves ir išnaudoti plotą pagal veiklos specifiką. Ypatinga ir verslo centro vieta, pro jo langus matosi nuostabi upės panorama, Kauno Santaka, Kauno pilis, Prisikėlimo bažnyčia ir kiti miestiečiams svarbūs objektai.

Išskirtinė ALIA verslo centro vieta ir aukšta patalpų kokybė pritraukė pasaulinio lygio švedų įmonę Evolution Gaming, su kuria KTG sudarė ~2000 kv.m. nuomos sandorį. Tai pasaulyje pirmaujanti B2B tiesioginių žaidimų vaizdo transliacijų tiekėja turinti savo padalinius 14-je pasaulio šalių, o studijas  aštuoniose pasaulio šalyse: Latvijoje, Gruzijoje, Maltoje, Belgijoje, JAV, Kanadoje, Rumunijoje ir Ispanijoje.

,,Mes labai džiaugiamės, kad 2020 m. antroje pusėje Kaune atidarysime naują studiją. Ji papildys mūsų esamas aštuonias studijas visame pasaulyje ir suteiks mums galimybes patenkinti augančią pasaulinę mūsų produktų paklausą. Kauną pasirinkome kaip savo antrąją vietą Baltijos šalyse dėl didelio šio miesto potencialo, susijusio su darbo jėgos prieinamumu ir miesto ateities plėtros planais. Be to, Kaunas yra netoli mūsų esamos studijos Rygoje, Latvijoje. Pagrindiniai mūsų darbuotojai  studentai ir absolventai, turintys gerus anglų kalbos įgūdžius. Viliamės, kad pritrauksime jaunus talentus, kurie taps mūsų komandos dalimi augančioje, globalioje Evolution šeimoje.“, – teigia Evolution Gaming vykdančioji direktorė Latvijos, Rumunijos, Maltos, Belgijos, Ispanijos ir Lietuvos rinkoms Olesya Ivanova.

Į verslo centro ALIA vystymą KTG investavo ~11 mln. Eur. Čia nuo rudens  planuoja įsikurti ir grožio klinika su SPA bei kiti nuomininkai.

 Visos naujienos