Į Klaipėdos konteinerių terminalą pristatyta nauja krovos technika

Nuo liepos pradžios ro-ro ir generalinių krovinių terminale krovos darbai  atliekami su nauju , mobiliu uosto kranu GOTTWALD G HMK 5506. 

125 t keliamosios galios kranas naudojamas biriems ir pakuotiems generaliniams kroviniams krauti. 51 m. strėlės ilgis leidžia aptarnauti įvairaus dydžio laivus nuo nedidelių baržų iki  Post-Panamax klasės laivų. Kranas taip pat gali krauti ir konteinerius bei negabaritinius krovinius. Šis kranas gali būti adaptuotas darbui tiek elektra, tiek dyzeliniu kuru. Yra ekonomiškas, tylus ir draugiškas aplinkai.   Kranui naudojant elektrą, krano eksploatacijos kaštai mažesni nuo 2-4 kartų lyginant su krano darbu naudojant dyzeliną.

Liepos pradžioje į Klaipėdos konteinerių terminalą, pagal investicijų į naują krovos techniką programą, pristatyti dar  4 RTG kranai darbui  konteinerių aikštelėje. KKT įsigyti naujieji kranai leidžia konteinerius krauti 6 aukštais. Iki šiol konteineriai Klaipėdos konteinerių terminale buvo kraunami 4 aukštais.  

„Didžiuojamės, kad mūsų paslaugų kokybė atitinka didžiausių pasaulyje konteinerinės laivybos linijų operatorių lūkesčius. Būdami savo srities lyderiais privalome nuolat tobulėti. Mūsų investicijos į plėtrą ir terminalo techninių pajėgumų didinimą atvers naujas galimybes mūsų klientams„ , teigia Klaipėdos konteinerių terminalo vadovas Vaidotas Šileika.

 

 

 Visos naujienos