,,ALIA” verslo centras užsipildė nuomininkais

Dar vasarą buvo skelbta, kad iš 4800 kv.m. nuomojamo ploto verslo centre ,,ALIA” liko ne išnuomotų -30 proc. patalpų. Šiai dienai skelbiame, kad pastatas išnuomotas 100 procentu.

,,Evolution Lithuania“ praplėtė nuomojamą plotą iki ~3700 kv.m. pilnai užpildydami likusį laisvą plotą. Jų studija Kaune, jau yra beveik paruošta darbui, ir jau spalio pabaigoje atvers duris.

Tai bus 16-tas įmonės biuras, kuriame iki metų pabaigos „Evolution“ tikisi įdarbinti virš 150 žmonių. O iki 2021 metų galo bendrovė Lietuvoje planuoja išsiplėsti iki 1000 darbuotojų, kurie prisijungs prie maždaug 7000 „Evolution“ narių komandos.

Tai pirmasis ,,Klaipėdos terminalo grupės” NT projektas, kurio įgyvendinimas nebuvo labai paprastas. Senas 1975 m. pastatas buvo rekonstruotas ir prikeltas naujam gyvenimui, pristatan du papildomus aukštus. Šį pastatą, esantį ypatingoje Kauno vietoje įvertino ne tik tarptautinė kompanija, kuri išsinuomojo beveik ~80 proc. ploto, tačiau ir architektų bendruomenė. Šiuolaikinės architektūros konkurso-parodos „Žvilgsnis į save“2019–2020 „1/5 Metro“ skulptūrėlė buvo įteikta verslo centro rekonstrukcijos projekto autoriams UAB NEBRAU architektams Laurynui Avyžiui ir Andriui Kalinauskui.

,,Įsitikinome, kad išskirtiniai, aukštos kokybės pastatai ilgai tušti nebūna, ypatingai, kai projektas vystomas su tikslu įsikurti ir patiems. Pilnai išnuomoti ,,ALIA’’ BC užtruko kiek daugiau nei  pusmetį. Džiaugiamės, kad Kaunui pavyksta prisitraukti tarptautinių kompanijų, kurios sukuria papildomas darbo vietas ir prisideda prie miesto augimo.” – teigia ,,Klaipėdos terminalo grupės” direktorė Ramunė Venslauskienė.

Be ,,Evolution” verslo centre įsikūrė europietiškos virtuvės restoranas OKATA, galintis priimti per 150 svečių, taip pat kompanija „Mesoderma“, prekiaujanti įranga ir produktais, skirtais SPA centrams, grožio salonams. Metų pabaigoje duris atvers ir grožio klinika.Visos naujienos